Apie apsipirkimą Lietuvoje, svetur ir prekių pristatymą

Norime to ar nenorime, apsipirkimo neišvengsime. Vieniems žmonėms apsipirkimas kelia teigiamas emocijas ir yra būdas nuimti stresą. Ne paslaptis, kad po parduotuves vaikštinėti labiau mėgsta dailiosios lyties atstovės. Kartais vaikščiojimas po parduotuves tampa viena iš laisvalaikio leidimo formų. Po sėkmingo apsipirkimo užsukama į kavines, barus, kiną, tad prekybininkai ir paslaugų tiekėjai dėl to tik trina rankomis. Tuo tarpu kitiems žmonėms apsipirkimas tiesiog varo vėžį, jie slankiojimą po parduotuves laiko bereikšmiu laiko leidimu ir maloniau visai nieko nepirktų, tad čia labai gelbsti elektroninės parduotuvės. Pastaraisiais metais ypač populiarūs tapo pirkiniai iš Anglijos, tačiau nemaža dalis vartotojų vis dar neatsispiria galimybei apsipirkti ir Lietuvoje.

Apsipirkimo galimybės Anglijoje ir Lietuvoje: pliusai ir minusai

Pirkiniai iš AnglijosDu pagrindiniai veiksniai, dėl kurių verta pirkti Anglijoje – tai žema kaina ir aukštesnė kokybė. Pagrindinis minusas – pirkinių pristatymas iš UK. Pasistengsime visa tai aptarti plačiau. Paprastai ne tik tradicinėse, bet ir interneto parduotuvėse vykdomi išpardavimai. Jie prasideda pasibaigus žiemos ir vasaros sezonams. Per išpardavimus galima rasti prekių, kurių kaina sumažėjusi net kelis kartus. Taigi šiuo atžvilgiu pirkiniai iš Anglijos gerokai lenkia lietuviškus pirkinius. Mūsų šalyje nuolaidos kartais tėra butaforinės, skirtos apgauti naivius klientus.

Jungtinėje Karalystėje yra ir tokių parduotuvių, kurios veikia tik internete, pavyzdžiui, „Ebay“. Kitaip tariant, prekes pardavinėja pavieniai asmenys, o prekę įsigyja asmuo, laimėjęs aukcioną. Čia galima įsigyti praktiškai visko, pradedant buitine technika, baigiant rūbais ir aksesuarais. Tačiau šių pirkinių pristatymas iš UK tampa sudėtingas: daugelis prekeivių prekių į Lietuvą nesiunčia, nes jiems paprasčiausiai neapsimoka.

Kitos parduotuvės prekiauja ne tik įprastu būdu, bet ir internete. Čia įvardinti galima būtų garsų prekės ženklą „The Body Shop“, prekiaujantį kosmetika, kvepalais ir kūno priežiūros priemonėmis. Tačiau ir vėl vienas niuansas – prekės siunčiamos tik Didžiojoje Britanijoje arba į dideles valstybes, kurių tarpe Lietuvos nėra. Tad pirkiniai iš Anglijos yra išties aukštos kokybės, tačiau, neturint šioje šalyje giminių ir pažįstamų, atsiunčiančių įsigytus daiktus, apie juos tenka tik pasvajoti.

Išeitis – tarpininkavimo paslaugas teikiančios įmonės

Norintiems pigiau apsipirkti Anglijoje viena geriausių išeičių – pasikliauti įmonėmis, teikiančiomis tarpininkavimo paslaugas. Joms reikia sumokėti tam tikrą komisinį mokestį ir prekė vos po kelių ar keliolikos dienų bus atvežta į Lietuvą arba net į pirkusiųjų žmonių namus. Tai greita ir paprasta, prekės apdraudžiamos, vežamos saugiai supakuotos, tad rizikos praktiškai nėra jokios.

599
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *