Viktorina – užpildykime nuobodų vakarą žaidimu

Viktorina – užpildykime nuobodų vakarą žaidimu!

Viktorina internetu

Viktorina internetu

Niekam nėra paslaptis, jog nuobodūs vakarai pasitaiko pakankamai dažnai, o tuomet idėjų veiklai sugalvoti yra išties sunku. Dėl šios priežasties pamaniau, jog būtų visai šaunu paminėti viktoriną ir papasakoti apie tai, kodėl šis žaidimas puikiai tiktų nuobodaus vakaro užpildymui. Viliuosi, jog idėja patiks ir sekantį vakarą „ką veikti“ klausti nebereikės.

Visų pirma, manyčiau, jog reikėtų supažinti jus, mielieji skaitytojai, su pagrindine žaidimo viktorina esme. Žaidimas yra organizuojamas „klausk – atsakyk“ principu – tiesiog, žaidimo metu, yra paskiriamas vienas asmuo, kuris žaidėjams uždavinėja klausimus, o šie turi į juos atsakynėti – kaip supratote, daugiausiai taškų surinkęs, tai yra atsakęs į daugiausią klausimų, žaidėjas laimi. Pratęskime viską pasakojant detaliau..

Visų pirma, ar viktoriną žaisti gali keletas žaidėjų? Į šį klausimą atsakyti nėra sunku, kadangi tai yra žaidžiančiųjų susitarimo reikalas. Iš esmės, viktorina nenustato nei minimalaus, nei maksimalaus žaidėjų skaičiaus – viskas priklauso, kaip minėjau, nuo žaidžiančiųjų susitarimo ir norų.

Kokie klausimai yra uždavinėjami viktorinos metu? Tai, taip pat, yra susitarimo reikalas. Kad ir kaip ten bebūtų, dažniausiai klausimai yra uždavinėjami iš visiems patikančios temos. Tokiu būdu, yra pakankamai lygios pergalės galimybės kiekvieno žaidėjo atžvilgiu. Žinoma, ne visuomet yra svarbu nustatyti temą – galima, iš esmės, klausti iš bet kokios srities.

Ar viktorina yra ilgas žaidimas? Pasikartosiu trečią kartą  – tai yra žaidėjų susitarimo reikalas. Kad ir kaip ten bebūtų, dažniausiai yra užduodama trisdešimt – penkiasdešimt klausimų iš įvairiausių sričių. Tokiu būdu, net ir suklystant daugiau nei kartą, yra pakankamai didelė tikimybė, jog laimėsite pirmą vietą.

Temų, prizų siūlymai žaidžiantiems žaidimą viktorina? Visų pirma, pradėkime nuo temų – šios, iš esmės, gali būti pačios įvairiausios. Kaip minėjau, kartais visiškai nėra svarbu šia nusistatyti. Žinoma, idealu būtų, jeigu parinktumėte tokią temą – kategoriją, kurią visi puikiai išmanytų. Elementariausias pavyzdys – muzika. Taip pat, žaidžiant viktoriną yra pakankamai populiaru uždavinėti klausimus iš geografijos srities, pvz.: „Kokia šalis yra Afrikoje, kurios pavadinimas prasideda iš A raidės?“ ar „Didžiausias pasaulio ežeras?“ ir panašiai. Galėčiau paminėti tik tiek, jog fantazijai, šiuo atveju, ribų tikrai nėra. Kokie galėtų būti prizų siūlymai? Jeigu viktorina yra žaidžiama draugų kompanijoje, siūlyčiau žaisti iš paprasčiausių, kompromituojančių užduočių. Tokiu būdu, vakaras bus ne tik įsimintinas, tačiau ir neįtikėtinai linksmas.

Viktorina plius alkoholis – gera idėja? Kaip ir kiekvieną „sritį“, taip ir šią alkoholis pagyvina. Žinoma, būtų pakankamai įdomu išgirsti visiškai atsipalaidavusių, apgirtusių žmonių atsakymus – net neabejoju, jog šie ne visuomet būtų logiški ir tinkami. Kad ir kaip ten bebūtų, negalėtume teigti, jog viktorina be alkoholio prarastų žavėsį – tikrai ne – žaidimas lygiai taip pat puikiai gali būtų žaidžiamas ir būnant visiškai blaiviems.

Taigi, viską apibendrinus, galėtume daryti išvadą, jog viktorina yra neįtikėtinai puiki veikla, užpildanti nuobodų vakarą. Pasirinkus tinkamą draugų kompaniją, tinkamus ir sunkiai atspėjamus klausimus, pakankamai „linksmus“ gėrimus, vakarą paversite nepamirštamu, laimės kupinu nuotykiu. Būtent tokio aš jums ir norėčiau palinkėti!

177
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *